Так називають технічний засіб, що має 2 частини – вантажна платформа та тягач, що зчеплений із нею. Конструкція така, що при перевезенні жодних проблем не виникне.

Придбання надійного напівпричепа стає важливим моментом для різних комерційних компаній, багатьох підприємств, якщо вони перевозять різні вантажі. Таким чином збільшується потужність, вдається оптимізувати логістичні процеси.

У сфері продажу спецтехніки українським лідером є «Київспецтех». Тут на вас чекають приємні ціни, а також можливість отримати професійну консультацію в офісі або online.

На вибір клієнтам пропонується безліч напівпричепів. Переконатись у цьому ви зможете після переходу до розділу https://kievspecteh.com/catalog/polupricep. На сторінці, що відкрилася, «помічники» розбиті на категорії для більшої зручності. Менеджери з високою кваліфікацією завжди готові допомогти.

Різновиди напівпричепів, їх особливості

Конструкція придбаного напівпричепа може бути змінена, якщо це необхідно під час перевезення конкретного типу вантажу. Основою є надійна рама. Саме вона гарантує стійкість, максимальну міцність у процесі транспортування.

Важливою частиною обладнання є кузов, на якому розміщують вантаж. Існує кілька різновидів кузова (бортовий, тентовий або самоскидний), все визначається потребами перевезення.

Є такі моделі спецтехніки, що оснащуються гідроциліндром. За рахунок останнього вдається підняти/опустити кузов. Ось чому навантаження/розвантаження вантажу значно полегшується.

Система гарантує легкість кріплення/зняття вантажу на майданчику. Найчастіше розвантаження виконують із задньої точки напівпричепа. Система буває розсувною, підйомною або відкидною.

Давайте ознайомимося з деякими технічними характеристиками

Будь-який виробник пропонує свій набір технічних характеристик. Найчастіше конструкція напівпричепа така, що вантажна платформа досить велика. Це допомагає розміщувати різні види вантажів. Йдеться про сипучі матеріали, палети, контейнери та численні великогабаритні предмети, с/г продукти.

Напівпричепи, доступні для замовлення, відрізняються типом підвіски. Існують ресорні варіанти або повні пневматичні. Але в будь-якому випадку можна розраховувати на комфорт, стабільність при транспортуванні численних вантажів.

Осей може бути кілька, хоча буває і лише одна. Основою виготовлення є алюміній чи сталь.