Наливна підлога - це тип безшовного покриття, яке утворює на поверхні монолітний міцний шар. На відміну від інших типів підлогового покриття, полімерні матеріали витримують будь-які механічні, хімічні, термічні навантаження. Вони підходять для різних сфер:

  • промислових приміщень;
  • складів;
  • стоянок;
  • спортивних, тренажерних залів;
  • громадських закладів;
  • торгових центрів;
  • офісів.

Чому варто встановлювати наливну підлогу?

Такий тип покриття підходить для всіх приміщень, де підлога піддаватиметься сильним навантаженням. Монолітність та безшовність робить покриття максимально гігієнічним. Його простіше мити, підтримувати чистоту в тих умовах, де є високий ризик сильного забруднення. Полімерні матеріали утворюють на поверхні блискучий гладкий шар, який легко миється навіть без використання хімічних речовин та жорстких щіток.

Наливна підлога Львів популярна через інертність до будь-яких хімічних речовин. Тому вона підходить навіть для тих приміщень, де використовують різні реагенти. Монолітний шар відрізняється непроникністю. Не пропускає воду, не дає просочуватися хімікатам. Ця властивість покриття дозволяє організувати виробництво, яке буде відповідати нормам екологічної безпеки. Крім того, самі матеріали, які використовують під час облаштування покриття, безпечні для людини та навколишнього середовища. Вони не виділяють токсинів та не мають неприємного запаху під час нагрівання. Для виробничих приміщень особливо важливою є антистатичність.

Наливна підлога витримує вібрацію та вагу габаритного обладнання, важких предметів. Залежно від того, які навантаження будуть в приміщені підбирається товщина покриття. Тому воно не деформується з часом і зберігає вигляд. Єдиним недоліком є дещо більша вартість, якщо порівнювати з традиційними видами підлогового покриття. Але цей момент неважливий, якщо йде мова про безпеку в приміщенні. Крім цього вартість швидко окупається завдяки тривалому експлуатаційному ресурсу покриття.

Особливості встановлення наливної підлоги

Наливна підлога Львів монтується досить швидко. Полімерний шар рівномірно розподіляється на поверхні та вирівнює її, прикриває невеликі погрішності. Підлога сохне швидко, уже через 24 години можна виконувати інші роботи. Єдиним складним моментом є підготовка покриття. Для забезпечення стійкого результату основою є бетон, який укладають перед заливанням підлоги або використовують старе бетонне покриття. У другому випадку його потрібно очистити, відшліфувати. Для цього в арсеналі майстер має спеціальні шліфувальні машинки. Якщо зробити все правильно, то підлога виконуватиме свою функцію тривалий час без потреби в ремонті!