Будь-який власник транспортного засобу не застрахований від виникнення несподіванок на дорозі внаслідок яких автомобіль далі не може зрушити з місця. Поломка, ДТП, погане самопочуття водія, необхідність перевезти придбане авто на значну відстань до іншого міста – ось лише декілька з ряду випадків, коли евакуатор Львів завжди готовий прийти на допомогу. Його викликають і у тому випадку, коли треба перевезти придбану машину на значну відстань до іншого міста.

Інформація щодо послуги

За допомогою евакуатора є можливість доправити до кінцевого місця призначення будь-який тип транспортного засобу: від легкового автомобіля до позашляховика або спецтехніки. При цьому перевезення можливо як в межах Львова так і у будь-яке місто країни.

В залежності від габаритів машини, інших її властивостей обирається тип евакуатора. Відмінності між ними полягають у розмірах платформи, способу закріплення транспорту. У будь якому випадку усі технічні деталі обговорюються заздалегідь.

Важливий момент – вартість надання послуг. До неї включено плату за виклик евакуатора, завантаження, закріплення та розвантаження автомобілю, транспортування до обраного пункту. Якщо планується транспортування по Україні ціна визначається окремо за домовленістю сторін.

Усі розрахунки здійснюються по закінченні процесу. Дозволяється використовувати готівкові кошти, картку або банківський переказ. Остання форма поширена у тому випадку, коли у якості замовників виступають юридичні особи.

Основні переваги співпраці

Замовлення евакуатора у Львові має численні вигоди. Серед них:

  • великий парк техніки різних видів та функціональних можливостей;
  • оперативність прибуття (у середньому час очікування становить від 15 до 30 хвилин в залежності від погодних умов, часу доби);
  • повна гарантія безпеки для машини під час транспортування, можливість слідкування за маршрутом евакуатора за допомогою GPS-навігатора.

 

Сюди ж слід додати багаторічний досвід роботи компанії яка надає евакуатор та її працівників. Тому є усі можливості виконати навіть вкрай важкі у технічному плані замовлення.

Щоб замовити евакуатор потрібен мінімальний пакет документів. Лише особистий паспорт та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.