Котеджі під Києвом – це ідеальний варіант житла для тих, хто хоче жити у спокійній місцині з власним подвір'ям і паркомісцем та водночас бути недалеко від столиці й користуватися усіма перевагами й можливостями, які вона пропонує.

Котеджне містечко Sвій Dім – це проєкт українського забудовника Smart Development, який реалізують у селі Крюківщина Бучанського району на Київщині. На площі понад 1,8 га передбачено будівництво 45 котеджів, які концепційно об’єднуватимуться в містечко.

Котеджне містечко біля Києва Sвій Dім: переваги

Sвій Dім вирізняється з-поміж інших котеджів Київської області низкою переваг. Йдеться про:

  1. Планування. Забудовник пропонує різні варіанти планування будинків. Є одноповерхові будинки площею від 90 м² до 100 м² і двоповерхові площею від 111 м² до 135 м².   
  2. Дизайн. Котеджі будуть збудовані у скандинавському стилі й створюватимуть єдиний архітектурний образ містечка, який передбачає лаконічність форм, використання природних матеріалів, застосування натуральних відтінків і гармонійне злиття внутрішнього та зовнішнього просторів.
  3. Сучасні будівельні технології. У ході спорудження застосовуються передові технології. Зокрема, стіни з газоблоку забезпечують високу ефективність утеплення й надійність будівлі, а високоякісні вікна гарантують енергоефективність і захист від зовнішнього шуму. Система опалення розрахована на індивідуальне використання.
  4. Власний простір. Біля кожного котеджу передбачена прибудинкова ділянка розміром 2,5-5 соток, а також власне паркомісце.
  5. Закрита територія. Територія котеджного містечка огороджена парканом і перебуває під охороною. Огороджений периметр забезпечує додаткову приватність і безпеку для мешканців комплексу.
  6. Зони відпочинку. На території комплексу передбачено розміщення майданчиків для відпочинку, ігрових і спортивних зон, пішохідного променаду, а також облаштування великої кількості зелених зон.

Розвинена інфраструктура   

Котеджне містечко Sвій Dім розташоване неподалік Києва. Всього 15 хвилин автівкою й ви зможете насолоджуватись усіма перевагами великого міста. До того ж за 12 хвилин пішки від містечка є зупинка громадського транспорту, звідки можна доїхати до станцій метро «Звіринецька» й «Контрактова площа». Також можна швидко дістатися до залізничної станції «Вишневе» – усього 10 хвилин автомобілем.

Неподалік котеджного містечка розташовані супермаркети, як-от «Фора» й «Сільпо». Дістатися до них можна за 7 хвилин автомобілем. Також за лічені хвилини можна доїхати до ТРЦ, у якому є різні магазини, дитячий розважальний центр, ресторани, аптеки й інші сервіси. Також у Крюківщині працює низка навчально-виховних установ для різних вікових груп, зокрема дитячі садки, державні й приватні школи тощо.

Sвій Dім – чудова інвестиція у ваше майбутнє

Якщо ви хочете жити у продуманому родинному котеджі в Крюківщині, вибирайте будинок у Sвій Dім. Щоб придбати нерухомість, телефонуйте за номером 0 800 303 203 або ж залишайте заявку на зворотний дзвінок на сайті забудовника Smart Development