Цей рік почався важливою для мене подією - я випустила свій перший каталог картин, в який увійшли 38 моїх картин створених з 2018 по 2022 рік. Для мене це погляд на всю мою творчість, на мій розвиток, як митця. Своєю творчістю я прагну дарувати позитивні емоції і, зібравши разом усі свої роботи в одній книзі, я зрозуміла, що мені це вдалося. Тож я тепер знаю, що можу рухатись далі.

 Наступною яскравою подією для мене стала колективна виставка в Київському Будинку Художників під назвою “Художній калейдоскоп”. У цій виставці прийняла участь моя картина “Круасан”. На цю картину мене надихнула моя подорож в Італію.

 На початку весни я нарешті закінчила роботу над картиною “Медуза Горгона”. Робота над цією картиною тривала рік, звісно паралельно я працювала і над іншими картинами, але всі вони створювались в перервах між писанням “Медузи Горгони”. Я гадаю, що міфи народжуються навколо реальних постатей. Для мене образ Медузи Горгони - втілення жіночої краси та сили, прийняття себе та свого внутрішнього світу.

 Наступною великою роботою 2023 року стала картин “Пропозиція” з двома виноградними дівчатами.

Влітку відбулося одразу кілька яскравих виставок.

 Першою була виставка в Музеї Павла Тичини “Art Lego. Конструктор Перемоги”, в ній прийняла участь моя картина “Вільна Україна” - хай ця картина буде пророчою.

 Наступною стала виставка-аукціон «Артоб'єкт» у межах Злого збору на Зведений загін ударних БпЛА «Злі птахи» ЗСУ. Спеціально для цієї виставки я створила арт об'єкт із тубусу спід танкових снарядів, який я отримала від наших військових. Тепер це розписана колона під назвою “Бавовна”. На ній зображені дві дівчини з калиновим волоссям, які розсипають квіти бавовни на ворога. Аукціон був присвячений збору на ударні безпілотники українського виробництва "Бекфаєр К1" і він зібрав гроші на 2 безпілотники. Я щаслива, що прийняла у цьому участь.

 І, звісно, моя перша колективна виставка за кордоном - виставка "Ренесанс", вона відбулася в Мюнхені. На ній було представлено мої картини “Еклер” та “Морозиво”.

Наразі я працюю над картиною “Апельсиновий сон” і вона вже стала моєю улюбленою, ця картина стане гідною сестрою для моєї першої подібної роботи “Квітка гранату”. Картина розповідатиме про сон під час спекотної сієсти і звісно буде сповнена позитивних і яскравих кольорів.

 Підготовка до новорічних свят одна з моїх улюблених справ, скільки б не було нам років - ми все рівно віримо в казку і цей час найбільше підходить для загадування бажання. Тому хочу побажати всім нам в Новому році перемоги України в війні і хай здійсняться ваші мрії.

Спілкувалася Ірина Федоренко

#TetianaBogdanova #ТетянаБогданова #DessertGirls #ДічатаДесерти #UkrainianArtist