STATUS QUO

Піцу замовити не бажаєте?

Що ми робимо, коли хочеться їсти? У більшості ситуацій готуємо смачні страви своїми силами. От тільки інколи зовсім не хочеться це робити, бо зовсім немає сил після важного робочого дня. І що ж робити?

Мабуть, найкращим варіантом стане замовлення їжі додому. Звернемо увагу, що дедалі популярнішою стає саме піца у Львові, сьогодні для нас вона є звичайною стравою. І часто ми навіть забуваємо про її італійське походження.

Щоправда, є дуже цікава легенда, згідно із якою першу піцу спекли запорожці, які проживали на Хортиці. Для приготування брали цибулю та шпондер, зверху затирали бринзою. Останній компонент, який і окремо непогано так смакує, везли із самих Карпат.

Для випікання такої страви використовувалися щити, що були виготовлені із заліза. Їх підвішували над вогнищем, трошки змащували салом (а як без того!). Звісно, у цій історії є місце для правди, але є й місце для вигадки. Однак можна стверджувати, що доставка такої страви від Смакі-макі стане найкращим варіантом для кожного, хто планує смачно попоїсти.

Не відмовляйте собі у гастрономічному задоволенні?

У чому особливість тих людей, які проживають у городі Лева? Вони радо переймають різноманітні гастрономічні традиції. Віденська кава, наприклад, чи італійська піца. Ось чому туристи, які вирішили провести тут деякий час, почуваються так, наче і не залишали межі свого дома.

Буває так, що італійці приїжджають до Львову. І вони дуже дивуються, бо львівська піца дуже схожа на ту, що готують саме в Італії. От тільки одна відмінність все-таки є, бо в Україні більше начинки додають. Саме так проявляється національна щедрість, коли гостям стараються дати усе найкраще.

Подякувати треба й кур’єрам, що мають немалий досвід. Вони максимально швидко доставляють смачну страву, долають велику кількість переходів. Затори в центральній часті міста не стануть проблемою, як і перекопані дороги або вулиці, де так багато людей. Погодьтеся, що голод може прокинутися і вночі. Ось чому доставка такої смачної страви цілодобова. Насолоджуйтесь такою смачною стравою, яка має хрустку скоринку, дуже ніжну начинку!