STATUS QUO

Замовляємо доставку піци

Піца, нарівні з пастою, є одною із найбільш відомих страв італійської кухні. Однак приготувати і правильно подати її можуть далеко не всі, тому у багатьох може скластися хибне уявлення про смакові якості і різноманіття цієї страви. Але не обов'язково їхати в Італію, щоб покуштувати шматочок смачної, ароматної і ні з чим незрівнянної піци. Кухарі Білої Церкви зможуть створити справжній шедевр, використовуючи при цьому всім знайомі продукти. Таким чином, зробивши замовлення з доставкою на сайті «Кенгуру сервіс», ви зможете отримати приголомшливу за виглядом і смаковими якостями блюдо, яке відрізняється повітряним тонким тестом і смачною ароматною начинкою. Доставка з ресторанів виконується максимально швидко.

Різноманітність начинок

На свій розсуд ви зможете замовити найбільш бажану для вас піцу: з куркою, яловичиною або свининою, шинкою, ковбасками і беконом, морепродуктами, оливками, грибами, помідорами і оливками, а також смачним тягучим і ароматним сиром. Майстерно приготований італійський шедевр здивує вас своєю соковитістю, чудовим смаком і виправданою ціною, а доставка піци в в Білій Церкві стане для вас справжньою знахідкою, заощадить ваші кошти та час і потішить індивідуальним підходом співробітників.

Варто зауважити, що, одного разу спробувавши якісну піцу, ви не зможете встояти перед спокусою спробувати інші смаки цього чудового італійського блюда. Перевагою є і те, що воно готується порівняно недовго, а вживання може замінити повноцінний сніданок, обід або вечерю. На сніданок можна замовити ніжну піцу з морепродуктами, яка приносить користь для всього організму, на обід - ситне блюдо з м'ясним асорті, а на вечерю - легку «Маргариту». Будьте впевнені, що це блюдо ніколи вам не набридне.

Переваги доставки

Важливо, що кур'єрська доставка від «Кенгуру сервіс» працює 24 години на добу, тому ви зможете покуштувати улюблену страву в будь-який зручний для вас час. Доставка здійснюється оперативно і в стислі терміни. А упаковка піци зберігає її тепло, аромат, соковитість і всі смакові якості так, якщо б ви скуштували її в ресторані відразу ж після приготування. До слова, постійні клієнти, а також ті гості, які вирішили спробувати шедевр італійської кухні в перший раз, можуть брати участь в розіграшах і різних акціях і балувати себе улюбленою стравою ще частіше і дешевше.