STATUS QUO

Доставляємо піцу

Сучасна молодь вже не уявляє свою вечірку без такої популярної страви, як піца. Завдяки достатку начинок, найвишуканіший гурман зможе задовольнити свій смак. Скориставшись інтернет-порталом rivne.smaki-maki.com , можна насолодитися піцою Маргарита або кантрі, галицькою або студентською, наполі, гавайською або ніжною. У великому каталозі можна вибрати і замовити соковиту, гостру, пікантну, сирну, м'ясну або вегетаріанську піцу різних розмірів.

Різноманітність начинок і розмірів

Перевагою популярної піци є не тільки її смакові якості і велика різноманітність, але і користь, а також зручний формат. Залежно від компанії, можна замовляти піцу самих різних діаметрів, від двадцяти до сорока сантиметрів. Основним інгредієнтом піци є різноманітні овочі, сири, різні види м'яса і ковбас. Піца ніколи не набридає, так як завжди можна вибрати блюдо з оригінальною начинкою Вона може бути м'ясною і вегетаріанської, що дає можливість насолодитися ситним і соковитим блюдом прихильників правильного харчування і здорового способу життя.

Швидка доставка і приємні бонуси

Компанія Smaki-Maki постійно вдосконалює свій сервіс, поповнюючи меню новими видами начинок і авторськими рецептами. Крім того, підприємство постійно пропонує приємні акції та бонусні знижки. Регулярно оголошуються акції тижня, коли один з видів піци можна придбати з п'ятдесятивідсотковою знижкою. Перевагою компанії є не тільки різноманітність страв, а й оптимальний час доставки, який становить не більше двадцяти дев'яти хвилин. Варто відзначити, що за кожне запізнення кур'єра замовник отримує додатковий бонус у вигляді піци або порції рол.

Пріоритети компанії і бездоганний сервіс

Позитивний настрій клієнтів і хороше враження - це найголовніший і важливий пріоритет компанії Smaki-Maki. Співробітники постійно працюють над удосконаленням меню і вибором найбільш пріоритетних і популярних страв. Роли, піца, суші, ніжні салати зі свіжих овочів і оригінальні десерти приготовлені з якісних продуктів від постійних і перевірених постачальників. Особливістю компанії є максимально великі і ситні порції, коректний персонал і високий сервіс обслуговування.