Каких видов бывают топливные фильтры, их устройство и назначение – Інше | iTechua

Професійні водії та звичайні власники автомобілів чудово знають, що в будь-якому паливі є частка домішок та суспензій, які негативно впливають на системи подачі палива і, що ще більш важливо, здатні вивести з ладу двигун машини. У таких випадках пошук запчастин та їх придбання потребуватиме чималих грошей та багато часу. Тому важливо стежити за станом паливних фільтрів, своєчасно проводити їх заміну. Якісні запасні деталі цієї категорії можна вибрати на сайті Мріяр, де представлені понад півтисячі товарних позицій.

Призначення паливного фільтра

В системі подачі палива для ДВС фільтр є важливим елементом, що забезпечує її функціональність, безпеку та ефективність. Завдяки ПФ збільшується ресурс двигуна, він запобігає передчасному зносу та виходу з ладу пов'язаних з паливною системою деталей, вузлів, механізмів. Саме тому пошук автозапчастин цієї категорії є одним з нагальних питань для автовласників і СТО, великих логістичних компаній.

Більшість сучасних автомобілів мають інжекторний тип подачі палива, тому недостатньо очищене пальне, накопичуючись на форсунках, може спровокувати пошкодження або навіть заклинювання дозуючих прецизійних пар. Абразивні частинки пошкоджують клапани, кільця, циліндри та інші рухомі частини двигуна, а також вузли паливного насоса. З урахуванням високої вартості підбору запчастин за каталогом моторної та паливної груп, безтурботність щодо фільтра може коштувати чималих грошей. З урахуванням того, що автомобілі, обладнані дизельним двигуном, мають прецизійні пари не лише в системі впорскування, але й в насосі високого тиску, підвищені вимоги пред'являються також до очищення дизпалива.

Купити запчастини для своєчасної заміни можна заздалегідь, щоб якомога швидше замінити зношену деталь. Адже якісний фільтр палива це:

  • ефективне очищення ПММ;

  • підвищення показників потужності ДВС;

  • стабільна та надійна робота двигуна;

  • зниження витрат пального;

  • поліпшені показники складу відпрацьованих газів;

Заміна ПФ регламентується в технічній документації автомобіля і становить від 10 до 120 тис. кілометрів пробігу. Усереднений варіант - 15-25 тис. км, після чого слід знайти запчастину та замінити фільтр, що відпрацював свій ресурс.

Часто через непрозорість корпусу неможливо візуально встановити рівень засмічення, але його можна визначити за такими ознаками:

  • зростання витрат пального;

  • троїння та «плаваючі» обороти двигуна;

  • потужність мотора знижується, виникають проблеми під час запуску;

  • швидка втрата динаміки руху на затяжних підйомах;

  • ривки під час руху.

Треба врахувати й те, що ці ознаки не унікальні і властиві іншим несправностям автомобілів.

Паливні фільтри: види та особливості замовлення

Перш ніж почати пошук запчастини, необхідно визначитися з її типом, і, як мінімум, знайти номер, під яким вона внесена в каталог деталей автомобіля. Це необхідно, щоб фільтр відповідав параметрам двигуна, а також для того, щоб консультант магазину міг підібрати аналог в разі відсутності оригінальної деталі.

Пошук запчастин за номером, зазначеним в каталозі деталей, що додається до автомобіля конкретної марки і моделі, значно спростить завдання. Паливні фільтри для автомобілів на маркетплейса Мriyar.ua представлені в широкому асортименті та за прийнятними цінами. У детальному описі містяться цифрові або буквено-цифрові коди, які відповідають відомостям, зазначеним у каталогах деталей машин. Обрані за номером запчастини дозволяють уникнути помилок та непродуктивних витрат у разі розбіжності монтажних або експлуатаційних параметрів.

У продажу є фільтри:

  • грубої очистки;

  • тонкої очистки;

  • розбірні та нерозбірні.

Також ви можете переглянути повний каталог фільтрів представлений на маркетплейсі.

Завдяки досвіду менеджерів та широкому асортименту деталей знайти та придбати запчастини на маркетплейсі автозапчастин Mriyar буде нескладно, витративши при цьому мінімум часу й коштів.