STATUS QUO

Купуємо препарати для захисту рослин

Щоби виростити гарний плодоносний сад або отримати хороший урожай з городу, доводиться багато працювати. В саду потрібно двічі на рік обрізати гілки, поливати і обприскувати дерева. З городом клопоту ще більше - бур'яни, хвороби, пересихання грунту не дають городнику розслабитися. Звичайно, наша промисловість випускає багато різної техніки, що полегшує роботу садівника-городника, а хімічні підприємства пропонують скористатися ефективними фунгіцидами ЗЗР від хвороб і грибкових інфекцій. Спеціальні ефективні препарати можна замовити на сайті apteka-sadivnyka.ua, де вони представлені безпосередньо від виробника.

Звичайно, городники і садівники хочуть, щоб вирощувані ними плоди були екологічно чистими, тому вони намагаються зайвий раз не використовувати хімічні препарати. Іноді вони знаходять більш щадні природні засоби, проте ті далеко не завжди допомагають впоратися з проблемою. Грибок на рослинах дуже живучий, тому щадними методами позбавитися від нього практично нереально. Він швидко поширюється і легко переходить з однієї рослини на інші. Так що потрібно неодмінно скористатися спеціальним препаратом і тим самим захистити свій урожай.

Ефективний захист від грибка

Треба сказати, що саме грибкові інфекції є найбільш поширеними і складними проблемами, з якими стикається садівник і городник. Використовуючи фунгіцидні препарати для обробки рослин, можна запобігти поширенню грибка і переходу інфекції на інші культури. Звичайно, аграрна хімія може бути вельми агресивною. Деякі препарати навіть здатні накопичуватися всередині плодів і потім впливати на організм людини.

Однак фунгіцидні препарати не настільки шкідливі. Вони не впливають на якість вирощених плодів, оскільки не накопичуються в їх м'якоті. Ці ЗЗР створюють на поверхні рослини плівку, яка не дозволяє поширюватися грибковій інфекції. В результаті рослина оздоровлюється і дає нормальні здорові плоди. Є й такі фунгіциди, які впливають безпосередньо на сам грибок, не дозволяючи йому розмножуватися. Вони блокують поділ ядра і тим самим сприяють загибелі грибкової популяції.