У цій статті ми постараємося розібратися що ж являють собою настільні ігри на сьогоднішній день. Розберемо які бувають ігри та чим вони між собою відрізняються, для яких ситуацій хороші. Також поговоримо про переваги настільних ігор перед іншими формами дозвілля і про те, за якими критеріями варто керуватися маючи намір купити настільні ігри у інтернет-магазині настільних ігор Gameland. Але почати хочеться з стереотипів і упереджень щодо настільних ігор, які існують у більшості людей.

Стереотипи сприйняття

Настільні ігри – це для дітей. Таке припущення залишилося у нас з радянських часів, коли насправді в нашій країні не було настільних ігор для дорослих, а ті, що були не відрізнялися ні якістю видання, ні ігровим процесом, але в західному світі ці ігри дуже активно розвивалися і розвиваються досі пір. Нині ж, найкращі екземпляри настільних ігор вже локалізовані і набувають свій розвиток в Україні. Основна аудиторія, яка грає в настільні ігри, це люди від 25 років. І переважна більшість ігор випущено саме для цієї аудиторії, так відбувається в Європі (де в кожному будинку в середньому є 5 настільних ігор), і та сама ситуація спостерігається і в Україні.

Я знаю, настільна гра – це "Монополія"

Мабуть перше що спадає на думку більшості при словосполученні "настільні ігри". Завдяки зусиллям маркетологів "монополія" це насправді найвідоміша настільна гра. Але настільні ігри далеко не обмежуються монополією - і швидше навпаки - більшість сучасних настільних ігор помітно перевершує її за:

  • своєю глибиною;
  • інтересом;
  • азартом, і т.п.

У більшості сучасних ігор учасник не може вибути з гри до її закінчення через відсутність ігрових грошей (як у монополії) або за якоюсь іншою. Також ви не будете втомливо сидіти в очікуванні свого ходу доки його роблять інші - є ігри де хід робиться гравцями одночасно, (як наприклад, у найкращій настільній грі 2011 року - "7 чудес") в інших іграх цей час зведено до мінімуму - і навіть воно використовується з користю кожним гравцем (на обмірковування стратегії та дій інших). Сучасні ігри практично не покладаються на удачу випадання потрібної цифри на кубиках (у переважній більшості ігор він у принципі відсутній) виграєте ви чи ні, більшою мірою залежить від:

  1. Ваших талантів.
  2. Продуманої стратегії.
  3. Якоюсь мірою і удачі.
  4. Спритності рук (для деяких ігор).
  5. Ораторському мистецтву, і.т.п.

Все залежить від гри, в яку ви граєте, яку ви можете вибрати і вигідно придбати на сайті інтернет-магазину настільних ігор Gameland.