Вважається, що саме в iPhone 12 Pro світовий виробник Apple додав найшвидший процесор. При всьому цьому, багато хто обирає безпосередньо таку модель через надзвичайну якість відео, фото, а ще широкий діапазон 5G. Навіть в базовій найдешевшій моделі користувач знайде 128 Гб пам’яті. Цей смартфон кожному бажаючому пропонує протестувати сучасні технології. Особливість моделі в тому, що вона точно буде актуальної ще декілька років. Можна взагалі купити айфон 12 про бу та значно заощадити. Телефон відповідатиме всім потребам. Мало хто навіть здогадається, що ним хтось користувався, оскільки гаджети б/у зараз продаються у дуже гарному стані.

Чому слід обрати iPhone 12 Pro?

Якщо порівнювати старти продажів у 2020-ому році та сьогодення, то телефон подешевшав максимум на 20%. Це не дуже приємна новина, оскільки вже встигло вийти й тринадцяте покоління. Це означає, що чекати, доки модель буде коштувати копійки ще довго. Краще просто взяти телефон б/у та не переплачувати.

Виробник пропонує гаджет у золотистому, синьому, сріблястому, сірому кольорі. Можна його придбати з об’ємом пам’яті на 128, 256 та 512 Гб. Варто зазначити, що чим більше, тим дорожче коштуватиме й сам телефон.

В iPhone 12 Pro розробники спеціально додали екран OLED Super Retina XDR. Його діагональ складає 6.1, а роздільна здатність – 2532 х 1170. Спеціалісти зазначають, що в цьому телефоні виробник просто ідеально відтворив всі існуючі кольори. Особливо вони виділяють чорний, бо він залишається дуже насиченим навіть у разі, якщо користувач дістав свій гаджет з кишені під час дуже яскравого сонячного світла.

Але не може бути без мінусів навіть якщо розглядається безпосередньо про-версія. Варто зазначити, що частота оновлення кадрів в цьому смартфоні не може бути більша за 60 Гц. Якщо розглядати іншу техніку світового виробника, то він вже давно пропонує тестувати саме 120 Гц. Вважається, що така різниця може дуже суттєво вплинути на те, як користувач буде відчувати швидкість прокрутки екрану. Проте, мало хто на практиці помічає різницю. Тому відмовлятися від того, щоб купити собі iPhone 12 Pro виключно через те, що там частота оновлення 60 Гц – це помилка.

Телефон виробник заздалегідь захистив від потенційних механічних пошкоджень. Для цього використовувалося спеціальне нанокерамічне скло. Вважається, що саме воно в 3-4 рази зменшує ризики розбити дисплей, якщо телефон впаде. Також компанія попіклувалася про те, щоб цей телефон не постраждав, якщо він впаде на глибину до 6 метрів та буде там лежати не більше 30 хвилин. Експерти зазначають, що в такому разі технічні можливості цього телефону ніяк не повинні постраждати. Тож, якщо iPhone 12 Pro впаде у воду, то не варто перейматися. Проте краще не експериментувати спеціально, щоб перевірити наскільки телефон міцний.

Слугує він довго й батареї вистачає, щоб подивитися 10 годин відео без перерви, грати на смартфоні, або 60 годин слухати аудіо.