STATUS QUO

Де і як підібрати стильну сумку

Сумка - предмет, що займає особливе місце в житті кожного. Щоб купить сумку, яка буде зразком стилю, необхідно прислухатись до деяких порад. Перш за все, слід пам’ятати, що в гардеробі повинно оселитися декілька моделей цього аксесуару. Серед них особливу увагу треба звернути на головну, або як її ще називають, базову.

Зараз зовсім не обов’язково вишукувати сумку відповідно до кольору взуття. Краще поєднати кольорову гаму аксесуару із барвами предметів одягу. Отже, купувати ліпше виріб, який відповідає відтінкам, що превалюють в основній масі гардеробу. До речі, допускається поєднання не тільки офарблення, а й малюнка, текстури. Можна парасолька купити в тон базової сумки, навіть зробити відповідний макіяж.

Прекрасним подарунком від дизайнерів є сумка-рюкзак. Вона зручна, містка. Можна використовувати з різноманітними цілями, як для перенесення паперів, сучасних гаджетів, так і для зберігання спортивного одягу. Важливим при її виборі є якість матеріалів, з яких вона пошита, наявність декількох відділень, кишеньок зовні та всередині.

Особливим предметом є й клатч «на вихід». Цей маленький аксесуар доречно мати на вечірці або в театрі. Він приховає маленькі таємнички, завдяки яким жінка буде завжди виглядати неперевершено. Можна вибрати модель із наявністю різноманітних декоративних елементів. Чудовим варіантом вважаються замшеві вироби, оздоблені стразами.

До валізи для подорожей висуваються не такі категоричні вимоги. Вона повинна бути комфортною, зручною, просторою. Великий асортимент «сумчатої» продукції пропонує інтернет-магазин Trade-City. Впевнитись у цьому допоможе каталог, переглянути який можна, скориставшись адресою trade-city.ua. В розділі «Контакти» є відомості, що допоможуть зв’язатися з компетентними менеджерами та отримати відповіді на питання, що найбільше хвилюють.