STATUS QUO

Як відкрити свій інтернет-магазин

Сучасні реалії все більше змушують людей заглиблюватися у вивчення інноваційних технологій, щоб не відставати від життя, її швидкого перебігу, завжди залишатися «на гребені хвилі». Сфера торгівлі сьогодні в більшій своїй частині, так само переходить у віртуальний простір. Звичайно, товари залишаються матеріальними, фізично відчутними. Але сервісні послуги, такі як приймати замовлення, обробляти його, оплачувати товар, цілком реально надавати в онлайн-форматі.

Створення Створення інтернет-магазину - завдання не з простих, особливо для новачків у сфері ІТ. Для цього потрібно володіти як мінімум певними знаннями з області онлайн-менеджменту, маркетингу, інших наук. Необхідні, безумовно, навички роботи з комп'ютерними програмами.

  • Вибір своєї ніші (одяг, взуття, електроніка, продукти харчування, меблі, будматеріали, так далі).
  • Вивчення цільової аудиторії.
  • Пошук постачальників.
  • Вибір імені, логотипу.
  • Створення сайту, настройка дизайну, таке інше.

Все це кроки, етапи, які необхідно вживати, проходити, щоб в результаті почати отримувати прибуток. Час, вміння, терпіння - головні супутники процесу відкриття такої торговельної площадки.

Є й інший спосіб: звернутися до професіоналів, які в найкоротші терміни зроблять все необхідне й видадуть результат замовнику, якому залишиться лише навчитися користуватися сайтом.

Компанія «НЕОСЕО» надає подібні послуги всім бажаючим початківцям та досвідченим підприємцям, власникам торгових стаціонарних маркетів, бутиків. Кваліфіковані фахівці фірми виконують усі етапи роботи по створенню онлайн-магазину, незалежно від його різновиду (промтовари, одяг, господарські товари, інші).

Крім вибору напрямку торгівлі та дизайнерського оформлення, тут допоможуть підібрати надійний хостинг, налаштувати сервер, розгорнути магазин, проведуть підсумкове тестування, здадуть готовий проект з демонстрацією екрану. Внутрішня оптимізація, реклама в Google Shopping, також входять в компетенцію фахівців.

На сайті фірми можна ознайомитися з прикладами готових робіт. Щоб почати співпрацю досить скористатися формою зворотного зв'язку або ж написати заявку на електронну пошту.