STATUS QUO

Обираємо покриття для підлоги

Кожному хочеться в кінці дня повертатисяв затишний будинок, в якому все продумано до деталей, тому може забезпечити повноцінний відпочинок. Значення має абсолютно все - колірна гамма, в якій виконана та чи інша кімната, матеріали, використані для оздоблення, меблі тощо. Тільки загальне поєднання цих важливих елементів дозволяє створити ту неповторну теплу атмосферу, яка і робить місце де ми живемо справжнім домом. Величезне значення для забезпечення затишку грає правильний вибір покриття для підлоги.

Покриття обирається залежно від цілей та умов приміщення, в якому воно буде використовуватись – має значення вологість, забрудненість, температурні показники та інше. Добра підлога - це мережа магазинів, готових запропонувати покупцям якісні універсальні покриття - ламінат, масивну або паркетну дошку. Будь-яке з них зробить будинок теплим і затишним, забезпечить високі експлуатаційні характеристики, дозволить легко доглядати за поверхнею і утримувати її в чистоті.

Купувати в мережі «Добра Підлога» вигідно

Перш за все покупцеві необхідно знати, що ця торгова мережа представлена компанією «Фор-Саж», яка співпрацює з багатьма виробниками і є їх офіційним дилером. Відповідно, це відбивається на ціні пропонованої продукції і гарантує її високу якість. Досвід роботи компанії в даній області – понад 8 років. За цей час було напрацьовано багато корисних контактів, які дозволяють зробити продаж якісних підлогових покриттів більш вигідним.

У мережі магазинів регулярно проводяться розпродажі і акції, тому клієнтам неодмінно потрібно відстежувати про них інформацію, переглядаючи сайт інтернет магазину. Тут також представлено весь асортимент товарів, які є на складі. Якщо буде потрібна консультація з приводу вибору найбільш оптимального покриття, її можна отримати, зателефонувавши за вказаним номером. Тут готові не тільки продати недорого якісний товар, а ще при необхідності забезпечити своєчасну доставку і професійний монтаж обраного покриття. Це ще раз підтверджує вигоду співпраці з мережею магазинів «Добра Підлога» і старання колективу компанії забезпечити максимальний комфорт для своїх клієнтів.

comments powered by Disqus